Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Wielkanocna, 12 maja 2019 r.

 1. Dzisiaj, Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i do Życia Konsekrowanego, czas szczególnej modlitwy o powołania do służby Bożej, zwłaszcza z naszej parafii i diecezji.
 2. W przyszłą Niedzielę na Mszy o godz. 12.30 rocznica I Komunii św. dzieci z klas IV. Spowiedź dzieci i ich rodziców w sobotę po Mszy o godz. 10.00.
 3. Grono Wspierających Ubogich i wszyscy chętni, mogą dzisiaj złożyć na Mszach przedpołudniowych swoje miesięczne składki Parafialnemu Zespołowi Caritas.
 4. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o 18.00. Msze wieczorne kończymy Apelem Jasnogórskim. Apele z medytacją w środy i soboty na zakończenie Mszy wieczornych.
 5. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w czwartek 16 maja o godz. 10.00 na Mszę św. w intencji Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam.
 6. Spotkanie starszej grupy kandydatów do bierzmowania w piątek o godz. 19.00 w sali Domu Parafialnego.
 7. Mężczyzn prosimy o pomoc w pracach porządkowych w kościele w sobotę na godz. 12.00.
 8. Wspólnota Krwi Chrystusa organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na odpust do Sanktuarium Krwi Chrystusa. Szczegółowe informacje na plakacie.
 9. Wspólnota Pustynia w Mieście zaprasza w sobotę 18 maja na Szkołę modlitwy do Kawiarni pod Aniołami w parafii św. Józefa o godz. 15.00. S. Faustyna od Jezusa ze Wspólnoty Błogosławieństw powie o modlitwie uwielbienia i wstawienniczej.
 10. W prasie katolickiej o powołaniu i powołanych do służby Bożej, a także:
 • w Niedzieli śladami Franciszka i św. Matki Teresy, o dzieciach i rodzicach wobec I Komunii św., o czynach bluźnierczych i hipokryzji elit;
 • w Gościu Niedzielnym o tajemnicy fatimskiej, męczeństwie współczesnych chrześcijan i ministrantach w naszej diecezji.
 1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary duchowe i materialne na potrzeby Kościoła.

  Roman Litwińczuk, proboszcz