OGŁOSZENIA

Ogłoszenia Duszpasterskie

VI Niedziela Wielkanocna                                                                      2022-05-22

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 17:30 a w niedziele po Mszy o 17:00.
  2. W piątek rozpocznie się nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  4. Druga edycja inicjatywy „Biblia 24/7” odbędzie się w parafii św. Franciszka w Zielonej Górze od 29 maja do 4 czerwca. Szczegóły na plakacie w gablotce.
  5. Żywy Różaniec organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę w dniach 3 i 4 czerwca. Wyjazd 3 czerwca o godz. 6:00 spod Filharmonii. Koszt 250 zł (przejazd, nocleg, 2 posiłki). Zapisy w zakrystii. Szczegóły w gablotce.
  6. Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkania w salce parafialnej – Klubu Seniora w środy po Mszy o 10:00.
  7. W zielonogórskim hospicjum przy ul. Zyty 26, odbywają się spotkania dla osób pozostających w ŻAŁOBIE po śmierci bliskich. Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 26 maja i rozpocznie się Msza św. o godz. 17:00 w kaplicy Hospicjum. Następnie możliwość rozmowy w grupie, bądź indywidualnie z psychologiem i księdzem”.
  8. Zachęcamy do korzystania w roku jubileuszu Pięćdziesięciu lat istnienia naszej diecezji z dodatkowej okazji do spowiedzi od poniedziałku do piątku od 15:00 do 18:00 w zielonogórskiej konkatedrze.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.