OGŁOSZENIA

Ogłoszenia Duszpasterskie

III Niedziela Zwykła                                                 2022-01-23

  • Przypominamy o obowiązujących wciąż przepisach sanitarnych dotyczących noszenia maseczek wewnątrz kościoła. Prosimy również, aby do Komunii świętej w pierwszej kolejności przychodziły osoby, które chcą Ją przyjąć na rękę.
  • Trwa wizyta kolędowa w zmienionej formule z powodu pandemii. Jeszcze w ten piątek i sobotę zapraszamy na Mszę św. o 18:00 a po niej na nabożeństwo kolędowe z adoracją Najświętszego Sakramentu (nie ma podziału na ulice). Dodatkowe ostatnie nabożeństwo będzie w przyszłą niedzielę przed Mszą wieczorną: o 16:30. Rozdawane są koperty z kartą parafianina, którą po uzupełnieniu prosimy wrzucić na tacę. Jeśli ktoś chciałby złożyć ofiarę kolędową na cele parafialne i diecezjalne, można ją przy tej okazji złożyć do rozdawanych kopert.
  • Osoby, które przyniosły wypełnione zaproszenia na wizytę kolędową w domu, są informowane o wizycie telefonicznie w celu wspólnego uzgodnienia terminu.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.